




Рюкзак шкільний ортопедичний для дівчаток 1,2,3,4 клас Ранець Панда SkyName R2-182
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Дитячий шкільний ортопедичний рюкзак Панда для дівчаток 1,2,3,4 клас!
SkyName - новий бренд від творців улюбленого багатьом бренду Winner One. Яскравий та стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
Перше основне відділення (біля спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D картинкою.
Кишені:
З боків дві кишені-сіточки на резинці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихкодом та описом.
Брелок — ведмедик (для дівчинки)
Має ряд якісних і зручних деталей:
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
Всередині рюкзака є жорстке опускаюче дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
Стійкі пластикові ніжки.
Вентильована, жорстка спинка не деформується при навантаженні.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній та бічній частині рюкзака, для безпечного перебування у темний час доби.
Для зручного перенесення рюкзаку, передбачена ручка з міцного матеріалу.
Розміри: висота: 37 см; ширина 30 см; глибина 18 см; вага 720 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Вага | 720 |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | тварини |
| Візерунки і принти | Об'ємний 3D малюнок |
- Ціна: 1 460 ₴






