




Рюкзак шкільний ортопедичний для хлопчика 1-4 клас Рюкзак Динозавр SkyName R2-219
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Шкільний ортопедичний рюкзак для хлопчика 1-4 клас з Динозавром!
Колекція яскравих та стильних рюкзаків від бренду SkyName - сподобається як школярам, так і їх батькам.
Форма:
Дитячий рюкзак.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
Перше основне відділення (біля спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D картинкою.
Кишені:
З боків дві кишені-сіточки на гумці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихкодом та описом.
Брелок — м'ячик (для хлопчика)
Брелок — ведмедик (для дівчинки)
Має ряд якісних і зручних деталей:
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
Всередині рюкзака є жорстке опускаюче дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
Стійкі пластикові ніжки.
Вентильована, жорстка спинка не деформується при навантаженні.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній та бічній частині рюкзака, для безпечного перебування у темний час доби.
Для зручного перенесення рюкзаку, передбачена ручка з міцного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 720 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.3 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна спинка | Да |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | динозаври |
- Ціна: 1 630 ₴






