




Школьный ортопедический рюкзак Kite для девочек Education каркасный HK25-556M Kuromi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Ортопедичний школьный рюкзак Kite HK25-556M – містка та стильна каркасна модель для початкової школи. Підходить для учнів зростом від 130 см до 145 см.
Каркасна конструкція підтримує чітку форму, що дозволяє зберігати речі в ідеальному порядку. Завдяки цій особливості, книги та зошити не мнуться, навіть якщо дитина ще тільки вчиться охайно складати їх. Продумана організація внутрішнього простору допоможе охайно розкласти шкільне приладдя, легко знаходити все необхідне для уроків та підтримувати порядок.
Запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м’якими подушками з дихаючого матеріалу піклується про здоров’я хребта і робить носіння рюкзака комфортним. Вона щільно прилягає та рівномірно розподіляє вагу по всій спині, що знижує навантаження на плечі, спину та поперек.
Трендова форма рюкзака вирізняється плавними лініями та надає йому унікального сучасного вигляду. Об’ємна передня кишеня виглядає стильно, вміщує в себе пенал або ланчбокс та дозволяє розмістити більше речей в основному відділенні. Рюкзак водночас компактний та місткий. А його оздоблення з фактурним декором та модними підвісками зачаровує з першого погляду.
Міцні матеріали, з яких виготовлений рюкзак, гарантують його довговічність та стійкість до щоденного використання. Матеріал: EVA, поліестер. Рюкзак пройшов випробування на міцність матеріалів і зносостійкість фурнітури. Високоякісні блискавки, міцний текстиль: кожна деталь продумана до дрібниць.
Стильний дизайн в улюбленій дитячій ліцензії Kuromi надихатиме вчитися із задоволенням.
Приємний бонус від Kite. Разом з рюкзаком ви отримуєте стильний гаманець з карабіном, який можна носити як пристебнутим до рюкзака, так і окремо, як самостійний аксесуар.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids: м'які дихаючі подушечки, які повторюють природні вигини спини, знижуючи навантаження на поперек;
- анатомічні широкі лямки S-подібної форми, комфортні для плечей;
- знімний нагрудний ремінь надійно фіксує рюкзак, допомагаючи рівномірно розподілити вагу;
- об’ємна фронтальна кишеня на блискавці – для пеналу чи ланчбоксу;
- ущільнена ручка-переноска та текстильна ручка-петля для зручного підвішування на гачок;
- 2 бічні еластичні кишені для пляшечки з водою або термоса;
- посилене прогумоване PU-дно з міцного матеріалу, яке дуже легко очищається;
- стійкі морозостійкі ніжки;
- світловідбивні елементи з усіх боків – для безпеки в темний час доби;
- знімний гаманець на карабіні, який можна прикріпити на рюкзак чи носити окремо;
- декор: об'ємний гумовий бейдж, об'ємний друк, брелок-підвіска з гуми та паракорду.
Рюкзак всередині:
- 2 містких відділення на блискавці;
- внутрішні роздільники для підручників та зошитів з еластичним фіксатором: допомагають гарно впорядкувати шкільне приладдя та правильно збалансувати вагу;
- функціональний органайзер, ключниця, кишеня для телефону з м'яким плюшем;
- кишеня для планшета з м’яким плюшем усередині;
- поле для персональних даних;
- система значків-покажчиків для зручної навігації (підказують дитині призначення кожної кишеньки);
- міцна брендована підкладка.
По Украине доставка почтой: оплата на счет или оплата при получении на почте.
Звоните или делайте заказ на сайте!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 940 г |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 14 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 12 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс | 1-4 класс |
| Лицензия | Kuromi |
| Персонажи | Kuromi |
| Размер (рост), см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | каркасный |
- Цена: 2 594 ₴






