NEW 2025










Рюкзак YES H-100 шкільний каркасний Happy Kitty 559839 Рюкзак для дівчинки 1,2,3,4 клас
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Рюкзак каркасний Yes H-100 Happy Kitty: ідеальний ортопедичний рюкзак для першокласника! Досконала та надлегка модель каркасного рюкзака H-100 від бренду Yes - це не просто шкільний рюкзак, а ідеальний наплічник для першокласника. Адже саме рюкзак Yes H-100 розроблено для дітей, які вперше збираються до школи – його форма "панцир" є легкою і в той же час дуже місткою, що дозволить розмістити все необхідне шкільне приладдя. Головною перевагою рюкзака Yes H-100 є його компактність і легкість. Каркас рюкзака виготовлений із щільного EVA матеріалу, який не деформується навіть при легкому тиску, зберігаючи форму при нерівномірному завантаженні рюкзака. Зовнішній матеріал ортопедичного рюкзака – міцний поліестер. Розроблений спеціально для дітей, з урахуванням фізіологічних потреб малечі, ідеально підходить для першокласників. Ортопедична спинка рюкзака забезпечує максимальний комфорт дитини, оптимально підтримує хребет та рівномірно розподіляє вагу рюкзака, запобігаючи надмірному тиску на окремі ділянки спини. Інтегрована система вентиляції, виконана із "дихаючого" сітчастого матеріалу, забезпечує постійний потік свіжого повітря, що запобігає перегріванню спини під час носіння. Анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки знижують навантаження на плечі, завдяки чому школяр не відчуває дискомфорт під час носіння рюкзака. Мініатюрний та легкий, виготовлений із високоякісних матеріалів, має підвищену міцність та водонепроникність. Це гарантує тривалу експлуатацію та захист від несприятливих погодних умов. Особливості конструкції каркасного рюкзака Yes H-100:
Зручні деталі внутрішньої організації каркасного рюкзака Yes H-100:
Розмір та характеристики каркасного рюкзака Yes H-100:
ТМ Yes – це лідер серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Завжди висока якість, ергономічні переваги, функціональні можливості та модний дизайн. До рюкзака ідеально підходить пенал та сумка для взуття з однойменної колекції Happy Kitty від бренду Yes. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 850 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 1-4 клас |
| Розмір (зріст), см | S(115-130 см) |
| Форма рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 799 ₴






