




Рюкзак шкільний для хлопчиків 5,6,7,8 клас Якісний підлітковий рюкзак Winner SkyName 90-104
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний підлітковий шкільний рюкзак для хлопчиків 5,6,7,8 клас SkyName!
SkyName, новий бренд від творців улюбленого бренду Winner One. Яскравий та стильний, він подобається як школярам, так і батькам.
Форма:
- Молодіжний рюкзак
Відділення:
У рюкзаку три відділення:
-
У першому (біля спинки) – основне велике відділення
-
Друге відділення – без наповнення.
-
У третьому відділенні – органайзер для письмового приладдя.
Кишені:
-
Спереду та позаду одна потайна кишеня на блискавці.
-
З боків дві сітчасті кишені на резинці
В комплекті:
- Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних та зручних деталей:
-
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
-
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
-
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
-
Грудне кріплення.
-
Вентильована спинка.
-
Слот перехідник для USB.
-
Слот перехідник для навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 900 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 5-11 клас |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
| Тематика рюкзака | абстрактний принт |
- Ціна: 1 670 ₴





