




Шкільний каркасний ранець для дівчаток Winner One 5006 Full Set
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний каркасний ранець Пташка для дівчаток 1,2,3 клас
Шкільний ранець - виготовлений з жорстко-каркасної технології. При максимальному навантаженні не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виділить вашої дитини і стане відмінним доповненням до гардеробу.
Відділення:
Основне велике відділення у спини, з тканинними роздільниками, для шкільного приладдя.
В передньому відділенні місце для зошитів. Попереду кишеня з 3D малюнком, в якому знаходиться органайзер для письмового приладдя.
Дві кишені на липучці з боків.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих кодом та описом.
Мішок для взуття.
Каркасний пенал
Брелок - ведмедик.
Має ряд якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Зверху зручна ручка для перенесення ранця.
Грудне кріплення з регулюванням по висоті дитини.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах ранця, для забезпечення безпеки в темний час доби.
Ніжки забезпечують стійкість ранця.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Полегшений каркас ранця виготовлений з жорстко-каркасною технологією, що забезпечує правильну ергономічну форму. Каркас не деформується при навантаженні і розподіляє вагу по всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, хребет захищений спеціально сконструйованої спинкою, що робить носіння ранця максимально зручним.
Розділювачі для зручного розподілу і фіксації зошитів і підручників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 920 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | тварини |
- Ціна: 1 610 ₴




