




Шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою для дівчаток 1,2,3,4 клас Портфель рюкзак Котик SkyName R3-246
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий шкільний ортопедичний рюкзак з Котиком для дівчаток 1,2,3,4 клас!
Колекція рюкзаків SkyName – стиль, комфорт і безпека в кожній деталі
Рюкзаки SkyName – це більше, ніж просто аксесуар. Це поєднання сучасного дизайну, високоякісних матеріалів і продуманої ергономіки. Кожна модель створена для активних школярів, які цінують зручність, а також для батьків, які прагнуть обрати найкраще для своєї дитини.
Яскравий стиль, надійні матеріали, зручні відділення та світловідбиваючі елементи – усе це робить SkyName ідеальним вибором для навчання, подорожей і щоденного використання.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
Перше основне відділення (біля спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D картинкою.
Кишені: З боків дві кишені-сіточки на резинці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихкодом та описом.
Брелок — ведмедик
Має ряд якісних і зручних деталей:
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
Всередині рюкзака є жорстке опускаюче дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
Стійкі пластикові ніжки.
Вентильована, жорстка спинка не деформується при навантаженні.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній та бічній частині рюкзака, для безпечного перебування у темний час доби.
Для зручного перенесення рюкзаку, передбачена ручка з міцного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Висота | 37 см |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Глибина | 30 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Вага | 720 |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | котик |
- Ціна: 1 460 ₴







