




Рюкзак чоловічий молодіжний міський SkyName 90-117B
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний чоловічий повсякденний рюкзак SkyName!
SkyName, новий бренд від творців уподобаного багатьом бренду Winner One.
Відділення:
У рюкзаку одне відділення. Великий основний відсік для самого основного.
Кишені:
Спереду кишеня на блискавці.
З боків дві кишені на резинці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних та зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Плечові вентильовані лямки з ременями, що зміцнюють.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 700 г |
| Висота | 44 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 29 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Анатомічна конструкція, USB-роз'єм, Грудна стяжка |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишеня для пляшки | Да |
| Клас | 5-11 клас |
| Розмір | Великий |
| Слот-перехідник: | для USB |
- Ціна: 1 310 ₴






