




Рюкзак шкільний ортопедичний для підлітків 5,6,7 клас Якісний підлітковий рюкзак SkyName 57-29
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний підлітковий рюкзак + пенал для дівчаток 5,6,7 клас SkyName!
SkyName, новий бренд від творців полюбився багатьом бренду Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Відділення:
У рюкзаку два відділення:
У першому (у спинки) - велике основне відділення з кишенею.
У другому відділенні - органайзер для письмового приладдя.
Передній клапан жорсткий.
Кишені:
По боках два сітчасті кишені на резинці.
В комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих кодом та описом.
Пенал.
Має ряд якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканину, захистить вміст рюкзака в цілості, в будь-яку погоду.
Плечові вентильовані лямки з зміцнюючими ременями.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 800 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | пенал |
| Кишеня для пляшки | Да |
| Клас | 5-11 клас |
| Слот-перехідник: | для USB |
| Тематика рюкзака | тварини |
- Ціна: 1 630 ₴






