




Рюкзак шкільний для хлопчиків 4,5,6 клас Якісний підлітковий рюкзак SkyName 57-32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний підлітковий шкільний рюкзак + пенал для хлопчиків 4,5,6 клас SkyName!
SkyName, новий бренд від творців улюбленого бренду Winner One. Яскравий та стильний, він подобається як школярам, так і батькам.
Відділення:
У рюкзаку два відділення:
У першому (біля спинки) - основне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні - органайзер для письмового приладдя.
Передній клапан твердий.
Кишені:
З боків дві сітчасті кишені на гумці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Пенал
Має ряд якісних і зручних деталей:
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 800 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | пенал |
| Кишеня для пляшки | Да |
| Клас | 5-11 клас |
| Особливості | USB-роз'єм, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка |
| Слот-перехідник: | для USB |
- Ціна: 1 630 ₴







