




Рюкзак шкільний для підлітків 5,6,7 клас Рюкзак для школи SkyName 90-129
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний рюкзак для хлопчиків підлітків 5,6,7 клас SkyName!
SkyName, новий бренд від творців уподобаного багатьом бренду Winner One. Яскравий та стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Відділення:
У рюкзаку три відділення:
У першому (біля спинки) – основне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні – органайзер для письмового приладдя.
Третє відділення без заповнення.
Кишені:
Спереду кишеню на блискавці.
З боків дві сітчасті кишені на резинці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних та зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Плечові вентильовані лямки з ременями, що зміцнюють.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
Слот перехідник для навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 800 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишеня для пляшки | Да |
| Клас | 5-11 клас |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Вентиляція спини, Водонепроникна тканина, Шлейки анатомічної форми |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
- Ціна: 1 670 ₴





