




Рюкзак шкільний для підлітків 5,6,7 клас Рюкзак підлітковий для школи SkyName 90-131
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний рюкзак для хлопчиків підлітків 5,6,7 клас SkyName!
SkyName, новий бренд від творців уподобаного багатьом бренду Winner One. Міцний та стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Відділення:
У рюкзаку два відділення:
У першому (біля спинки) – основне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні – органайзер для письмового приладдя.
Кишені:
З боків дві сітчасті кишені на резинці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних та зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Плечові вентильовані лямки з ременями, що зміцнюють, у формі «Маєчки».
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
Слот перехідник для навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 800 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишеня для пляшки | Да |
| Клас | 5-11 клас |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
- Ціна: 1 670 ₴





