




Набір шкільний для дівчинки 1,2,3 класс Рюкзак SkyName R1-014 + мішок для взуття (пенал у подарунок)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Набір шкільний рюкзак + мішок для взуття для дівчинки 1,2,3 клас SkyName! Фірмовий пенал у подарунок!
SkyName, новий бренд від творців улюбленого багатьом бренда Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Увага! Рюкзак та сумка для взуття в одному стилі, пенал зі звірятками: ведмедик або єдиноріжка, або панда!
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
Перше основне відділення (у спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D-карткою.
Кишені:
З боків дві кишені-сіточки на резинці.
У комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Мішок для взуття.
Брелок-ведмедик (для для дівчинки)
Подарунок: пенал
Має низку якісних і зручних деталей:
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
Всередині рюкзака є жорстке опускаюче дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
Стійкі пластикові ніжки.
Вентильована, жорстка спинка не деформується при навантаженні.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній та бічній частині рюкзака, для безпечного перебування у темний час доби.
Для зручного перенесення рюкзаку, передбачена ручка з міцного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 760 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 16 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Клас | 1-4 клас |
| Напівкомплект | Рюкзак + мішок для взуття ( фірмовий пенал у подарунок) |
| Тематика рюкзака | котик |
| Візерунки і принти | Об'ємний 3D малюнок |
- Ціна: 1 710 ₴


