



Рюкзак шкільний ЛОЛ для дівчинки 1 2 3 клас Ранець каркасний ортопедичний LOL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Гарний, компактний, міцний шкільний каркасний ранець ЛОЛ для дівчаток 1, 2 клас!
Даний ранець-короб розроблений спеціально для першокласників!
У шкільний рюкзак помістяться всі необхідні підручники, зошити, канцтовари та альбом для малювання.
Переваги:
1. Щільна ортопедична спинка з анатомічними дихаючими вставками.
2. Якісний водовідштовхувальний матеріал - рюкзак легко чистити вологою тканиною.
3. М'які широкі лямки (всередині з дихаючого матеріалу) + ручка для перенесення + петля для підвішування.
4. Жорстке дно з непромокаючого прорезиненого матеріалу.
5. Світловідбиваючі елементи (на лямках, каркасі і бічних кишенях) - роблять школяра більш помітним в темний час доби.
Характеристики:
Одне велике відділення для книг та зошитів з роздільником і фіксуючию резинкою.
Зовнішня лицьова кишеня + 2 бокові кишені на липучках.
Розмір: 34х26х16см
Матеріал: поліестер
По Одесі самовивіз.
По Україні доставка поштою: оплата на рахунок або при отриманні на пошті.
Телефонуйте або робіть замовлення на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smile |
| Вага | 800 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Персонажі | Ляльки LOL |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 1-3 клас |
| Форма рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 050 ₴

