




Шкільний набір Футбол Рюкзак + сумка + пенал Футбольний м'яч для хлопчика 1 2 3 клас
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Гарний, компактний, міцний шкільний набор Футбольний м'яч для хлопчиків 1, 2 клас!
У набір із зображенням "Футбол" входить: рюкзак, пенал и сумка для взуття.
У шкільний рюкзак помістяться всі необхідні підручники, зошити, канцтовари та альбом для малювання.
Переваги:
1. Щільна ортопедична спинка з анатомічними дихаючими вставками.
2. Якісний водовідштовхувальний матеріал - рюкзак легко чистити вологою тканиною.
3. М'які широкі лямки (всередині з дихаючого матеріалу) + ручка для перенесення + петля для підвішування.
4. Жорстке дно з непромокаючого прорезиненого матеріалу.
5. Світловідбиваючі елементи (на лямках, каркасі і бічних кишенях) - роблять школяра більш помітним в темний час доби.
Характеристики:
Одне велике відділення для книг та зошитів з роздільником і фіксуючию резинкою.
Зовнішня лицьова кишеня + 2 бокові кишені на липучках.
Розмір: 33х26х16см
Матеріал: поліестер
Пенал на блискавці без наповнення: 1 відділення та 2 бічні клапани. Усередині розташовані резиночки для кріплення олівців, ручок, лінійки, гумки та точилки, картка розкладу уроків на тиждень. Пенал виконаний із зносостійкого матеріалу, вільно складається та легко застібається.
Розмір: 21х13.5х4 см
Сумка для взуття зроблена з міцного поліестеру. Малюнок односторонній друк. Розмір: 41х43 см
По Одесі самовивіз.
По Україні доставка поштою: оплата на рахунок або при отриманні на пошті.
Телефонуйте або робіть замовлення на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smile |
| Вага | 800 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 1-3 клас |
| Форма рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 420 ₴






