




Рюкзак шкільний підлітковий для дівчат 5,6,7 клас Ортопедичний рюкзак Winner SkyName 57-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний шкільний підлітковий рюкзак SkyName для дівчат 5,6,7 клас!
SkyName, новий бренд від творців уподобаного багатьом бренду Winner One. Яскравий та стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Дитячий шкільний рюкзак із пеналом у комплекті.
Відділення:
У рюкзаку два відділення:
У першому (біля спинки) - основне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні - органайзер для письмового приладдя.
Передній клапан твердий.
Кишені:
З боків дві сітчасті кишені на гумці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних і зручних деталей:
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
У комплекті з рюкзаком йде зручний пенал.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 750 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 27 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.2 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | пенал |
| Клас | 5-11 клас |
| Тематика рюкзака | тварини |
- Ціна: 1 630 ₴






