Новинка










Рюкзак шкільний для підлітків 5,6,7,8 клас Якісний молодіжний рюкзак Winner SkyName 90-144R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний підлітковий шкільний рюкзак для хлопців 5,6,7,8 клас SkyName!
SkyName, новий бренд від творців улюбленого бренду Winner One. Яскравий та стильний, він подобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Молодіжний рюкзак
Відділення:
У рюкзаку два відділення:
У першому (біля спинки) – основне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні – органайзер для письмового приладдя.
Кишені:
З боків дві сітчасті кишені на гумці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних та зручних деталей:
- Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
- Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
- Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
- Грудне кріплення.
- Вентильована спинка.
- Слот перехідник для USB.
- Слот перехідник для навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 800 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 5-11 клас |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
- Ціна: 1 670 ₴






