




Шкільний рюкзак GoPack Education каркасний GO25-5001S-4 Magical Unicorn Рюкзак для дівчинки 1 клас
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Каркасний рюкзак GO25-5001S-4 — комфортна шкільна модель з ортопедичною спинкою для дівчинки 1,2,3 клас - 6-8 років, зростом від 115 до 130 см. Класична форма гармонійно поєднується з привабливим сучасним дизайном, який подарує дитині море позитивних емоцій.
Каркасний рюкзак допомагає дитині легко підтримувати порядок всередині рюкзака. Завдяки жорсткій формі та наявності роздільників, усе залишається на своєму місці — книжки і зошити не ковзають і не мнуться. Міцна основа рюкзака зберігає його акуратний вигляд навіть після активного використання. А стильні фактурні деталі, які підкреслюють особливості дизайну, роблять рюкзак не лише зручним, а й модним аксесуаром, який неодмінно сподобається дитині.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ортопедична спинка Ergo Kids оснащена м'якими подушечками з дихаючої тканини, які повторюють вигини спини.
- Широкі та зручні лямки S-подібної форми – комфортні для плечей.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- Ергономічна гумова ручка, ручка-петля – для зручності перенесення і зберігання рюкзака.
- У рюкзаку одне велике та містке відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та фіксуюча резинка допомагають акуратно складати речі.
- 1 об’ємна передня кишеня для пеналу чи ланчбоксу.
- 2 бічні кишені з клапанами – для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: об'ємний друк, гумовий бейдж, гумовий брелок-підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Застібки вшиті надійно, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на блискавках зручно лежать у руці та не вислизають з пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака щільне, прогумоване — відмінно витримує вагу книг і добре миється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Всередині – надійна підкладка з міцного поліестеру.
Цей рюкзак стане для дитини справжнім другом та задовольнить вимоги батьків у якості, функціональності та безпеці.
По Україні доставка зручною для Вас поштою, оплата на рахунок або при отриманні на пошті.
Телефонуйте або робіть замовлення на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1025 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 1-4 клас |
| Розмір (зріст), см | S(115-130 см) |
| Форма рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 196 ₴







