


Пенал Русалонька
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал на блискавці без наповнення: 1 відділення та 2 бічні клапани.
Усередині розташовані резиночки для кріплення олівців, ручок, лінійки, гумки та точилки, картка розкладу уроків на тиждень.
Пенал виконаний із зносостійкого матеріалу, вільно складається та легко застібається.
Розмір: 21х13.5х4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Вага | 100 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Персонажі | Русалонька |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 13.5 см |
- Ціна: 220 ₴

