Рюкзак YES K-33 дитячий Racing Cars 550020
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 300 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 4.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XXS(до 100 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір (зріст), см | XXS(до 100 см) |
| Тип | Рюкзак |
| Форма рюкзака | м'який |
| габаритні розміри під час відправлення | 29х20х9 |
- Ціна: 859 ₴

