




Якісний шкільний рюкзак YES TS-58 для дівчини My Idol 559985
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рюкзак Yes My Idol TS-58 – зручний рюкзак для школярів середньої школи!
Шкільний рюкзак TS-58 від бренду Yes розроблений спеціально для тинейджерів. Він функціональний та місткий, тому буде зручний у школі, на прогулянці тощо.
Рюкзак TS-58 від бренду Yes має ортопедичну спинку, розроблену з урахуванням потреби підтримувати здоров’я спини дитини. Конструкція спинки є унікальною розробкою бренду Yes, її ортопедичні властивості підтверджені експертами Інституту травматології та ортопедії НАМН України та закріплені патентом.
Шкільний рюкзак TS-58 від бренду Yes має анатомічні S-подібні лямки, які повторюють вигини тіла та рівномірно розподіляють вагу на спину та плечі дитини.
Два великих відділення, одна містка передня кишеня, ретельно розроблений внутрішній органайзер допоможуть тримати у порядку всі шкільні речі та канцелярське приладдя. В бокових кишенях розміститься пляшка з водою або термос, а також інші дрібні речі.
Виконаний з високоякісних та зносостійких матеріалів, має надійну металеву фурнітуру ретельно підібрану за кольором в тон дизайну, рюкзак TS-58 прийдеться до вподоби будь-якому підлітку. Рекомендований для віку від 10 років.
Особливості конструкції рюкзака Yes TS-58:
- - ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння;
- - анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки для зниження навантаження на плечі;
- - основна текстильна ручка;
- - 2 містких відділення для підручників та зошитів;
- - 1 простора передня кишеня для шкільного приладдя, пеналу та інших речей невеликого розміру;
- - 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- - надійна фурнітура для довговічності;
- - світловідбивальні елементи для безпеки;
Зручні деталі внутрішньої організації рюкзака Yes TS-58:
- - внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- - кишеня для телефону;
- - відділ для гаджетів з захисною флісовою підкладкою;
- - позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- - брендована міцна підкладка.
Розмір та характеристики рюкзака Yes TS-58:
- Розмір за сіткою: М
- Розмір: 41 х 31 х 13 см
- Матеріал: Поліестер
- Об'єм: 16,5 л
- Вага: 0,45 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
ТМ Yes – це лідер серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Завжди висока якість, ергономічні переваги, функціональні можливості та модний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 450 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 16.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 5-11 клас |
| Розмір (зріст), см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 769 ₴






