




Рюкзак шкільний ортопедичний для хлопчика 1,2,3,4 клас Рюкзак першокласнка SkyName R1-074
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція яскравих та стильних рюкзаків, які сподобаються як школярам, так і їх батькам.
Форма:
Дитячий рюкзак.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
- Перше основне відділення (біля спинки) без наповнення.
- Друге відділення без наповнення.
- Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D картинкою.
Кишені:
- З боків дві кишені-сіточки на гумці.
В комплекті:
- Бірка з індивідуальним штрихкодом та описом.
- Брелок — м'ячик (для хлопчика)
Має ряд якісних і зручних деталей:
- Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
- Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
- Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
- Всередині рюкзака є жорстке опускаюче дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
- Стійкі пластикові ніжки.
- Вентильована, жорстка спинка не деформується при навантаженні.
- Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
- Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній та бічній частині рюкзака, для безпечного перебування у темний час доби.
- Для зручного перенесення рюкзаку, передбачена ручка з міцного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 760 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна спинка | Да |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | game |
- Ціна: 1 630 ₴






