




Шкільний ортопедичний рюкзак для дівчаток 1,2,3,4 клас Котик Winner /SkyName R1-067
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний ортопедичний рюкзак Котик для дівчаток 1,2,3,4 клас.
SkyName - новий бренд від творців улюбленого багатьом бренду Winner One. Яскравий, міцний та стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Дитячий шкільний рюкзак для початкової школи.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
-
Перше основне відділення (біля спинки) без наповнення.
-
Друге відділення без наповнення.
-
Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D картинкою.
Кишені:
- З боків дві кишені-сіточки на гумці.
В комплекті:
-
Бірка з індивідуальним штрихкодом та описом.
-
Брелок — ведмедик (для дівчинки)
Має ряд якісних і зручних деталей:
-
Витривалі блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
-
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
-
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захищає вміст рюкзака від пошкодження, в будь-яку погоду.
-
Всередині рюкзака є жорстке опускаюче дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
-
Стійкі пластикові ніжки.
-
Вентильована, жорстка спинка не деформується при навантаженні.
-
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
-
Світловідбиваючі елементи розташовані на передній, задній та бічній частині рюкзака, для безпечного перебування у темний час доби.
-
Для зручного перенесення рюкзаку, передбачена ручка з міцного матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 760 г |
| Висота | 37 см |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Глибина | 16 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | котик |
- Ціна: 1 630 ₴






