




Рюкзак шкільний ортопедичний для хлопчика 1,2,3,4 клас Рюкзак першокласнка SkyName R3-285
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний ортопедичний рюкзак Winner для хлопчика 1,2,3,4 клас!
Колекція яскравих і стильних рюкзаків, яка сподобаються як школярам, так і їхнім батькам.
Рюкзаки SkyName - це більше, ніж просто аксесуар. Вони об'єднують сучасний дизайн, високоякісні матеріали та продуману ергономіку, створену з турботою про комфорт і здоров'я дитини.
Кожна модель розроблена для активних школярів, які цінують зручність, і для батьків, які прагнуть обрати найкраще. Яскравий стиль, надійні матеріали, зручні відділення та світловідбивні елементи - все це робить SkyName ідеальним вибором для навчання, подорожей і повсякденного використання.
Форма:
- Дитячий шкільний рюкзак.
Відділення:
У рюкзаку три відділення.
- Просторе основне відділення біля спинки
- Зручне середнє відділення для додаткових речей
- Третє відділення з органайзером для письмового приладдя, прикрашене об'ємною 3D картинкою.
Кишені:
- З боків дві кишені-сіточки на гумці.
У комплекті:
-
Бирка з індивідуальним штрих кодом і описом.
-
Брелок-м'ячик
Має низку якісних і зручних деталей:
-
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
-
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
-
Спеціальна водовідштовхувальна тканина захистить вміст рюкзака цілим і неушкодженим у будь-яку погоду.
-
Усередині рюкзака є жорстке дно, що опускається, після його фіксації, воно стає жорстким.
-
Стійкі пластикові ніжки.
-
Вентильована, жорстка спинка, не деформується під час навантаження.
-
Плечові вентильовані лямки з грудним кріпленням.
-
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах рюкзака, для забезпечення безпеки в темний час доби.
-
Верхня зручна тканинна ручка, для перенесення рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 730 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 1-4 клас |
| Тематика рюкзака | game |
- Ціна: 1 630 ₴







