




Підлітковий рюкзак до школи для хлопчиків 5,6,7,8 клас Рюкзак Футбольний м'яч SkyName 91-12G
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний підлітковий рюкзак Футбольний м'яч для хлопчиків 5,6,7,8 клас!
Колекція рюкзаків SkyName - стиль, комфорт і функціональність у кожній деталі
SkyName - це поєднання сучасного дизайну, якісних матеріалів і продуманої конструкції. Яскравий, зручний і надійний рюкзак, який сподобається як школярам, так і їхнім батькам.
Відмінний вибір для навчання, прогулянок і повсякденного використання.
Функціональність
Відділення (3 шт. ):
-
Основне велике відділення (біля спинки) велике, без наповнення
-
Друге відділення – універсальне, без наповнення
-
Третє відділення – з органайзером для письмового приладдя
Додаткові елементи:
-
Дві сітчасті кишені на резинці – для пляшечки або дрібниць
-
Слот для USB – для зарядки гаджетів
-
Слот для навушників – для зручного прослуховування музики
-
Індивідуальна бирка зі штрих-кодом та описом
Переваги
Якість і надійність
-
Фірмові блискавки SBS з бігунками та фурнітурою
-
Посилені шви в місцях основної напруги
Комфорт щодня
-
Вентильована ортопедична спинка
-
Регульовані плечові лямки з вентиляцією та посилюючими ременями
-
Грудне кріплення - для зручної й надійної посадки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 900 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22.4 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 5-11 клас |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
| Тематика рюкзака | футбол |
- Ціна: 1 670 ₴






