




Рюкзак шкільний для хлопчиків 4,5,6,7 клас Якісний рюкзак Winner SkyName 57-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Якісний шкільний підлітковий рюкзак Winner для хлопчиків 4,5,6,7 клас!
Колекція рюкзаків SkyName - стиль, комфорт і функціональність у кожній деталі
SkyName - це поєднання сучасного дизайну, якісних матеріалів і продуманої конструкції. Яскравий, зручний і надійний рюкзак, який сподобається як школярам, так і їхнім батькам.
Відмінний вибір для навчання, прогулянок і повсякденного використання.
Функціональність
Відділення (2 шт. ):
-
Основне велике відділення (біля спинки) з кишенею на липучці
-
Друге відділення – з органайзером для письмового приладдя
-
Передня частина рюкзака жорстка
Кишені:
-
Дві бічні кишені — для дрібниць або аксесуарів
Переваги
Якість і надійність
-
Фірмові блискавки SBS з бігунками та фурнітурою
-
Посилені шви в місцях основної напруги
Комфорт щодня
-
Вентильована спинка
-
Регульовані плечові лямки з вентиляцією та посилюючими ременями
-
Грудне кріплення - для зручної й надійної посадки
Додаткові елементи
-
Жорсткий передній клапан для додаткового захисту речей
-
Компактний пенал у комплекті – для організації канцелярії
-
Слот перехідник для USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyName |
| Вага | 800 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | 5-11 клас |
| Слот-перехідник: | для USB |
| Тематика рюкзака | космос |
- Ціна: 1 630 ₴







