




Рюкзак GoPack Education GO26-183M-4 зелений + олівці Kite 18кол
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GoPack GO26-183M-4 — сміливий вибір сучасного покоління. Легкий, об'ємний, однотонний. Цей стильний і трендовий рюкзак створений для дітей 9-12 років і підлітків, які цінують комфорт і стежать за модою. Сучасний дизайн, легкість і актуальні накладні кишені роблять модель ідеальним аксесуаром для школи, прогулянок і подорожей.
Рюкзак зовні
- Ущільнена спинка з повітропроникною сіточкою забезпечує максимальний комфорт та підтримку спини.
- Широкі S-подібні лямки рівномірно розподіляють вагу та зручно лягають на плечі.
- Нагрудний ремінь для додаткової фіксації та комфорту під час руху.
- Три накладні передні кишені мають ефектний вигляд та допомагають впорядкувати дрібні предмети.
- Дві бічні кишені для пляшки води, термоса або дрібниць.
- Світловідбивні елементи для безпеки в темну пору доби.
- М'яка ущільнена ручка та текстильна петля для зручності використання.
- Ущільнене дно, зносостійкі блискавки та фурнітура, що витримують активний ритм життя.
Рюкзак всередині:
- Два місткі відділення дають змогу зручно організувати простір: книги, зошити та ґаджети.
- Спеціальний роздільник із фіксувальною гумкою для планшета або зошитів.
- Зручний органайзер для ручок, телефона та інших дрібниць.
GoPack — це не просто рюкзак, це ваш стильний супутник у школі, на прогулянці або в подорожі. Легкий, місткий, функціональний і дуже модний — мастхев для активної молоді!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 620 г |
| Висота | 39.5 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 350 ₴





