Новинка
-35%




Тканинний підвісний гамак на перекладині 200*80см Витримає 100 кг Дачний садовий одномісний №5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинний гамак на дерев'яних поперечинах 200*80см для дому, дачі, саду та відпочинку!
Переваги:
-
тканина - натуральна бавовна - не вигоряє і не парить, не втрачає форму,
-
посилені кріплення,
-
легко кріпиться і знімається,
-
міцні дерев'яні поперечини,
-
витримає вагу 100кг.
Характеристики:
-
Матеріал: тканина
-
Розмір полотна: 200х80 см
-
Повний розмір: 260х80 см
-
Довжина планки 80 см
По Одесі самовивіз.
По Україні доставка поштою (оплата на рахунок або накладений платіж).
Телефонуйте або робіть замовлення через сайт!
| Основні | |
|---|---|
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 360 ₴

