




Рюкзак YES S-78M шкільний каркасний Stay Pawesome 550226 + пляшка для води 550мл.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний каркасний Yes Stay Pawesome S-78M
Рюкзак каркасний YES S-78М Stay Pawesome: оптимальний рюкзак для учнів молодшої школи!
Шкільний каркасний рюкзак YES S-78М з ортопедичною спинкою від торгової марки YES - це оптимальна модель для дітей молодшого шкільного віку. Виготовлений з легкого, але дуже міцного EVA матеріалу, який відзначається високою стійкістю до зношування та забезпечує надійний захист вмісту. Його оптимальна конструкція здобула визнання батьків за комфорт і зручність у використанні, а дітей – за стильний дизайн.
Шкільний рюкзак YES S-78М має ортопедичну спинку з кишенею, яка забезпечує правильне розподілення ваги та підтримує здоров'я спини вашої дитини. Регульовані анатомічні лямки забезпечують максимальний комфорт під час носіння рюкзака, навіть протягом тривалого часу.
Зовнішній матеріал виконання рюкзака – міцний поліестер з водовідштовхувальними властивостями.
Безпека вашої дитини на першому місці. Рюкзак YES S-78М оснащений світловідбивальними елементами, що робить дитину видимою в темну пору доби та покращує дорожню безпеку.
Зручні та практичні відділення дозволяють розміщувати підручники або зошити формату A4 без ризику їх пошкодження, а внутрішній органайзер надає можливість тримати шкільне приладдя у порядку.
Милий песик, який зображений на рюкзаку S-78М Stay Pawesome, неодмінно підкорить серце майбутньої школярки. Тематичний брелок – у подарунок!
Особливості конструкції каркасного рюкзака YES S-78М:
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння;
- анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки для зниження навантаження на плечі;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;
- посилене дно з захисним прогумованим покриттям для стійкості та захисту від бруду;
- зручна основна текстильна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- 2 містких відділення;
- 1 містка передня кишеня;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- прихована кишеня на спинці для цінних речей;
- надійна фурнітура для довговічності;
- світловідбивальні елементи для безпеки.
Зручні деталі внутрішньої організації каркасного рюкзака YES S-78М:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефону;
- відділ для гаджетів;
- картка-вкладиш для внесення персональних даних першокласника;
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- брендована міцна підкладка;
Розмір та характеристики:
Розмір за сіткою: M
Розмір: 38 х 29 х 17 см
Матеріал: Поліестер
Об'єм: 18,7 л
Вага: 0,95 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
ТМ YES – це лідер серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Завжди висока якість, ергономічні переваги, функціональні можливості та модний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 950 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 18.7 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (зріст), см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | каркасний |
| габаритні розміри під час відправлення | 39х29х15 |
- Ціна: 3 499 ₴






